دانش نامه لینک‌یار
اشتباهات رایج خرید بک لینک
  امتیاز 4.75 از 5 توسط 6 نفر

5 اشتباه رایج در خرید بک لینک

سرفصل‌ها

بک لینک، یکی از روش های مهم اجتناب ناپذیر و سوگولی گوگل برای گرفتن رتبه برتر بین رقبا می باشد که گوگل با الگوریتم های سختگیرانه خود همیشه زاغ سیاه سایت ما را چوب می زند پس باید خیلی مواظب باشیم که مورد مواخذه آن قرار نگیریم.

بک لینک را دقیقا می شود مثل یک شمشیر دو لبه تفسیر کرد همانطور که بهترین روش برای رتبه گیری می باشد و اگر اصول و قواعد آن را رعایت نکنیم بشدت با ما برخورد کرده و نسبت به سایت ما بد بین می شود.

ما در این مقاله شما را با 5 اشتباه رایج در خرید بک لینک آشنا کرده و به شما آموزش خواهیم داد که چگونه در فرآیند لینک سازی در دام الگوریتم های گوگل نیوفتید.

 

1-بک لینک گرفتن از مزرعه لینک

لینک سازی در مزرعه لینک

 

از سایت هایی که مزرعه لینک هستند به هیچ عنوان بک لینک خریداری نکنیم. در مقاله جداگانه بطور مفصل درباره مزرعه لینک صحبت کرده ایم که با مراجعه به آن مقاله می توانید از مضررات آن در سئو سایت خود آگاه شوید.

 

بهترین راه خرید بک لینک به صورت کاملا طبیعی و بدون واسطه از فروشندگان در بنگاه خرید و فروش بک لینک لینک‌یار : ثبت نام

 

 

2-حذف نکردن لینک های سمی

حذف لینک های خریداری شده

طریقه بک لینک ساختن یعنی اینکه از چه سایتی و چه موضوعیتی باشد بسیار مهم است و همانطور که بار ها عرض کرده ایم باید از سایت هایی که مرتبط با موضوع سایت ما هستند بک لینک ب

بگیریم. حال گوگل پس از متوجه شدن غیر مرتبط بودن بک لینک ها اقدام به حذف این گونه لینک ها کرده و ما باید با استفاده از ابزار های موجود مثل disavow مراقب لینک سازی هایمان باشیم و پس از برخورد به لینک های غیر مرتبط خود آن را حذف کنیم.

 

 

بیشتر بخوانید : مزرعه لینک چیست؟

 

3-استفاده بی رویه از لینک های فالو

استفاده از لینک های فالو

درست است که لینک های فالو بسیار با ارزش بوده ولی اگر برای سایتمان فقط از همین لینک ها استفاده کنیم از نظر گوگل غیر طبیعی بوده و باعث جریمه سایتمان می شود. لینک های نوفالو با اینکه برایمان خیلی ارزشی ندارند ولی در طبیعی نشان دادن لینک سازی می تواند ما را کمک کند.

 

 

4-استفاده از انکرتکست های بهینه شده

انکرتکست در لینک سازی

کلمات کلیدی نیز برای رتبه گرفتن بسیار مهم بوده ولی اگر ما برای صفحه مورد نظرمان برای مثال 40 انکر تکست در نظر گرفته ایم نباید هر 40 تای آن کلمه کلیدی باشد و برای طبیعی نشان دادن آن 40 درصد کافی بوده حال اگر شما تمام بک لینک های خود را برای این انکرتکست های استفاده کنید گوگل به شما مشکوک شده و شما را جریمه می کند پس برای طبیعی نشان دادن کارتان از ترکیب های آن یه هم معنی ها استفاه کنید تا لینک سازیتان طبیعی باشد.

اگر اطاعاتی در مورد انکرتکست ها ندارید می توانید با راجعه به مقالات آن را مطالعه کرده و به خوبی از آن استفاده کنید.

 

 

 

5-ساخت بک لینک فقط برای صفحه اصلی

لینک سازی برای صفحه اصلی

کار اشتباهی که بسیاری از سئوکار ها انجام می دهند لینک بیلدینگ برای صفحه اصلی است به گونه ای که تمام بک لینک ها را برای صفحه اصلی سایت خود یا مشتری می گیرند و این باعث می شود که گوگل شما را جریمه کند. بهتر است که در هنگام لینک سازی برای تمام صفحات سایت لینک بگیریم تا مجموعه سایت در نتایج جستجو رتبه بگیرند.

 

کلام آخر

بطور قاطع می توان گفت مهم ترین فاکتور رتبه بندی گوگل بک لینک ها می باشد و اگر ما از اصول و فنون آن مطلع نباشیم دچار اشتباه شده و سایت خود را با دست خودمان نابود خواهیم کرد.

برای کسب و کار اینترنتی خود وقت بگذارید و بصورت دقیق و اصولی این روش را برای گرفتن رتبه بهتر در گوگل انجام دهید.

اشتباهات رایج متعددی در بک لینک سازی وجود دارد که ما در این مقاله 5 تای آن را بیان نموده و انشاالله در مقاله های بعدی بطور مفصل تر به این موضوع پرداخته و شما را از جریمه شدن نجات خواهیم داد.

موفق باشید!

پیامی ارسال کنید


مشاوره رایگان