• راهکار های تضمینی لینکیار جهت افزایش آتوریتی سایت

شما میتوانید با استفاده از سیستم یکپارچه خرید لینک لینکیار که بر پایه اصول سئو پیاده سازی شده است اقدام به خرید بک لینک و رپورتاژ از سایت های معتبر و هم موضوع خود کنید..

  • ثبت بک لینک و رپورتاژ فالو
  • استفاده از پکیج های پیشنهادی لینکیار
ثبت نام در لینکیار

چند نکته مهم در افزایش اعتبار دامنه و سایت

عوامل تاثیرگذار در دامین آتوریتی چیست؟ نحوه محاسبه دامین آتوریتی

سه عامل اصلی تاثیر گذار در افزایش آتوریتی دامنه و صفحه به ترتیب : تعداد بک لینک، کیفیت بک لینک و نوع بک است.

اصلی ترین عامل تاثیرگذار بر اعتبار دامنه و اعتبار یک سایت، لینک هایی هستند که آن سایت دریافت کرده است. البته این نکته را باید در نظر بگیرید که تنها تعداد بک لینک ها نیستند که در این فاکتور دخیل هستند، بلکه در کنار تعداد بک لینک های دریافتی، کیفیت بک لینک ها از المان اصلی انتقال اعتبار و افزایش اعتبار یک صفحه به شمار می روند.
یک عامل ثابت شده و مهم در افزایش اعتبار دامنه و یک صفحه سایت، تعداد صفحاتی است که از یک دامنه به شما لینک داده میشود. در ایت راستا توجه فرمایید که لینک های سیستم لینکیار با توجه به اینکه اسکریپت آن در تمامی صفحات یک سایت قرار داده میشود، به طور شگفت انگیزی در افزایش اعتبار دامنه و صفحه سایت شما تاثیر میگذارد.
سومین فاکتور مهم در افزایش اعتبار دامنه و یا یک صفحه از سایت، بستگی به نوع لینک های دریافتی دارد.( فالو بودن لنیک های دریافتی، به طور مستقیم بر روی افزایش اعتبار دامنه شما تاثیر خواهد گذاشت.

دلایل تغییر دائمی دامین آتوریتی

اگر اعتبار دامنه و یا یک صفحه خاص از سایت شما و یا سایتی که آن را بررسی میکنید در حال تغییر است، نگران نباشید، این تغییر میتواند دلایل مختلفی داشته باشد :


مشاوره رایگان