درباره ما

لینک‌‌یار پلتفرم یکپارچه خرید و فروش بک لینک

لینک‌یار چه میکند؟

01

پنل فروشندگان

مدیران وب سایت ها و وب مسترانی که قصد درامد زایی و کسب درآمد از وب سایت خود را دارند میتوانند با ثبت نام در سیستم لنیکیار، جایگاه های تبلیغاتی سایت خود رابرای کسب درآمد واگذار کنند و یا در سایت خود رپورتاژ خبری و یا بک لینک منتشر کنند.

02

پنل خریداران

وب مستران و سئو کارانی که قصد انتشار رپورتاژ اگهی و یا خرید بک لینک از سایت های با کیفیت و هم موضوع خود دارند، میتوانند با ثبت نام در پنل لینکیار و مشاهده وب سایت های هم موضوع و مورد نظر خود( بر اساس فیلتر های قیمت و موضوع و اعتبار، رتبه و...) اقدام به خرید بک لینک و یا انتشار رپورتاژ اگهی به صورت زمانبندی شده کنند.

03

ضمانت

تمامی اقدامات و فعالیت های لینکیار در دو زمینه گارانتی میشود : 1- استفاده از به روز ترین الگوریتم های سئو جهت انتشار بک لینک ها. 2- ضمانت خرید و انتشار لینک و رپورتاژ برای خریداران. تمامی وجوه پرداختی خریدارن، پس از پایان دوره تعیین شده آزاد و به حساب نمایش دهندگان واریز خواهد شد.

لینک یار(محصول شرکت دانش بنیان شایلین تاک) را می‌توان یک پلتتفرم پیشرفته برای مدیران وب سایت‌هایی دانست که با سیاست تبلیغات و فروش جایگاه‌های تبلیغاتی راه اندازی کرده‌اند و همچنین یک راه حل برای دغدغه‌ی بسیاری از وب مستران که حجم زیادی از وقت آنها برای خرید بک لینک از سایت‌های مختلف (با اهداف مختلفی چون: افزایش اتوریتی و اعتبار دامنه و سایت، افزایش ترافیک سایت- برندینگ و...) و رایزنی و مزایده می‌گذرد، دانست. از امکانات سیستم لینکیار می‌توان به خرید بک لینک ، فروش بک لینک بدون وسطه، کسب درآمد از وب سایت، خرید و فروش رپورتاژ و جایگاه‌های تبلیغاتی سایت نام برد.
کاربران لینک یار میتوانند، لیست کامل وب سایت هایی که داخل سایت ثبت نام کرده اند با همراه لیست کاملی از: اعتبار دامنه، تعداد صفحات، جایگاه انها، موضوع وب سایت ها، رتبه الکسا و... به همراه قیمت تعرفه های آنها مشاهده کنید و بدون واسطه و بدون پرداخل هزینه اضافی و... اقدام به خرید به لینک و یا ثبت رپورتاژ به صورت تکی و یا گروهی و به صورت زمانبندی شده کنید. از دیگر قابلیت های پنل کاربران لینک‌یار میتوان نمودار وضعیت پیشرفت جایگاه وب سایت از زمان خرید بک لینک و ریپورتاژ اشاره کرد.
در پنل فروشندگان لینک‌یار میتوانید با ثبت جایگاه های تبلیغاتی خود را جهت فروش بک لینک و یا واگذاری ریپورتاژ ثبت کرده و از وب سایت خود کسب درامد کنید.
234
معاملات انجام شده
455
کاربران لینک‌یار
365
وب سایت های ثبت شده
528
نمایش دهنده

تیم خلاق لینکیار

Seo & CEO
علی اکبر گلپایگانی
مطالعه بیشتر
Backend
حسن میرزایی
مطالعه بیشتر
Frontend
حمید رضا عبدی
مطالعه بیشتر
Seo
محمد ستاری
مطالعه بیشتر
Designer
مهرداد فلاح
مطالعه بیشتر
Sponsor
شرکت دانش بنیان شایلین تاک
مطالعه بیشتر

مشاوره رایگان