دانش نامه لینک‌یار
خرید سوشیال سیگنال
  امتیاز 4.95 از 5 توسط 11 نفر

خرید سوشیال سیگنال

 

سوشیال سیگنال چیست؟

در ساده ترین حالت میتوان سوشیال سیگنال را اینگونه تعریف کرد : به کارهایی ( لایک، کامنت، شیر ریتوئیت و... که کابران شبکه های اجتماعی که بک لینک سایت شما در آن صفحات وجود دارد انجام میدهند را سوشیال سیگنال یا سیگنال شبکه های احتماعی گویند.

 

کاربرد سوشیال سیگنال

سوشیال سیگنال ها رو میتوان از ارکان اصلی سئوی خارجی سایت یا همان off page seo  دانست. همانگونه که در دیگر مقالات لینکیار ذکر کردیم بک لینک ها یکی از اصلی ترین فاکتور های سئوی سایت و ارتقا رتبه سایت هستند. بهتر است بدانید که بک لینک ها خود از دید موتور های جست و جو انواع مختلفی دارند و هر یک از این نوع بک لینک ها ارزش مختلفی را به سایت شما منتقل میکنند. موتور های جست و جو بک لینک های دریافتی از صفحات شبکه های اجتماعی (که فعالیت هایی همچون لایک و کامنت و... در آن صفحات انجام میشود) را با عنوان سیگنال شبکه های اجتماعی یاد کرده و در نظر میگیرند. اگر بحث تاثیر بک لینک ها بر سئوی سایت و افزایش اعتبار سایت را در نظر نگیریم باید بگوییم که سیگنال های شبکه های اجتماعی با محبوبیت سایت شما از دید موتور های جست و جو رابطه کاملا مستقیمی دارند.

 

تاثیر سیگنال های شبکه های اجتماعی بر سئوی سایت :

فهم این موضوع که شبکه های اجتماعی و روش های فعالیت در صفحات شبکه های اجتماعی به خصوص صفحات و کانال هایی که به معرفی محصولات و خدمات و کالا ها اختصاص دارند میتوانند تا حد بسیار زیادی تاثیر مستقیم روی برند شما تاثیر گذار باشند. مت کاس یکی از مدیران ارشد بخش ضد اسپم گوگل در ک مصاحبه به صورت صریح اعلام کرد که سیگنال های شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی تعیین جایگاه وب سایت ها در نتایج موتور های جست و جو هستند که این اهمیت رفته رفته نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در ادامه ما به بعضی از تاثیرات سوشیال سیگنال ها در سئو میپردازیم :

افزایش رتبه سایت در جایگاه های کلمات کلیدی

بالا بردن سرعت ایندکس سایت توسط موتور های جست و جو

افزایش ورودی طبیعی سایت با آمدن کلمات کلیدی به صفحه اول گوگل

افزایش دامین آتوریتی و اعتبار سایت

افزایش رتبه الکسا

بالا رفتن ارزش وب سایت برای موتور های جست و جو

 

در گزارش سال 2018 وب سایت searchmetric  فاکتور های مهم رنک بندی وب سایت ها از دید موتور های جست و جو به ترتیب زیر ذکر شده است که مشاهده میکنید شبکه های اجتماعی و سیگنال های دریافتی از آنها از ارکان اصلی رتبه بندی و ارتقای رتبه سایت در نتایج موتور های جست و جو به شمار میروند.

خرید سوشیال سیگنال

خرید سوشیال سیگنال یکی از کم ریسک ترین و پرکاربرد ترین راه های بهبود و ارتقای رتبه سایت محسوب میشود. ما در دیگر آموزش های دانش نامه لینکیار متذکر شدیم که خرید بک لینک احتیاج به مراقبه و تخصص بالایی دارد، چرا که در هنگام خرید بک لینک ها به صورت مصنوعی احتمال جریمه شدن شما توسط موتور های جست و جو افزایش میابد، اما این احتمال در خرید سوشیال سیگنال بسیار پایین تر و حتی نزدیک به صفر است.
 

فرآیند خرید سوشیال سیگنال در لینکیار

تعرفه های سوشیال سیگنال ها 

تعرفه 1

100,000تومان

 • سوشیال سیگنال 500
 • سیگنال فیسبوک 200
 • سیگنال توییتر 200
 • سیگنال ردیت 100
 • Url 1

تعرفه 2

180,000تومان

 • سوشیال سیگنال 1000
 • سیگنال فیسبوک 400
 • سیگنال توییتر 400
 • سیگنال ردیت 200
 • Url 1

تعرفه 3

500,000تومان

 • سوشیال سیگنال 4000
 • سیگنال فیسبوک 1500
 • سیگنال توییتر 1500
 • سیگنال ردیت 1000
 • سیگنال پینترست 1000
 • Url 2

تعرفه 4

1,800,000تومان

 • سوشیال سیگنال 10000
 • سیگنال فیسبوک 3000
 • سیگنال توییتر 3000
 • سیگنال ردیت 2000
 • سیگنال پینترست 2000
 • Url 3

 

نکات مهم در خرید سوشیال سیگنال :

طبق تجربه کاری چند ساله ما در ارائه پکیج های مختلف سوشیال سیگنال به مشتریان لازم دیدیم که نکات زیر را به شما عزیزان جهت پیش گیری از ایجاد سو تفاهم و همچنین اثبات حسن انجام کار به شما ذکر کنیم :

 1. ابزار های چک سوشیال سیگنال ها مانند ابزار های بررسی بک لینک حدودا بین یک تا 2 ماه بعد از ثبت به شما گزارش خواهند داد.
 2. در فرآیند ساخت و خرید سوشیال سیگنال، مانند خرید بک لینک لیستی به شما ارائه نخواهد شد و شما فقط با ابزار های بررسی سوشیال سیگنال ها میتوانید تاثیرات و میزان سیگنال ها را بررسی کنید.
 3. در فرآیند خرید سوشیال سیگنال شما به هیچ وجه توسط موتور های جست و جو جریمه نخواهید شد.

حال به پاسخ این سوال میپردازیم که :

بهترین شبکه های اجتماعی برای دریافت سوشیال سیگنال کدام اند؟ 

در ابتدا بهتر است که به این نکته اشاره کنیم که گوگل برای شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها تفاوت قائل است و پیام رسان هایی مانند تلگرام و واتساپ و... و لینک های دریافتی از این نوع پیام رسان ها را به عنوان سوشیال سیگنال در نظر نمیگیرید.

مهم ترین شبکه های اجتماعی تاثیر گذار بر سئوی سایت در دریافت سوشیال سیگنال را میتوان شبکه های : توئیتر، لینکدین، پینترست، فیس بوک، ردیت و گاها اینستاگرام دانست. البته شبکه هایی مانند اینستاگرام به دلیل محدودیت در درج لینک را نمیتوان به عنوان شبکه های اصلی دریافت سیگنال شبکه اجتماعی دانست، اما به تجربه مدیران بخش بهینه سازی لینکیار در پروژه های مختلف، بک لینک های و سوشیال سیگنال های دریافتی از اینستاگرام، به شدت تاثیر مثبتی در روند رشد سئوی سایت شما خواهد داشت.

 • نکته 1 : برای میزان اهمیت و میزان تاثیر گذاری این شبکه های اجتماعی نمیتوان ترتیب خاصی قائل شد و باید گفت که هر یک از این شبکه های اجتماعی برای فیلد های مهتلف کسب و کاری، تاثیر های متفاوتی را از خود به جای میگذارند. به طور مثال  شبکه اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام به نسبت دیگر شبکه های اجتماعی برای فروشگاه های اینترنتی بسیار تاثیر گذار تر خواهند بود.
 • نکته 2 : هر یک از این شبکه های اجتماعی در کشور های مختلف کاربرد و تاثیر مختلفی را دارند، به طور مثال لینکدین و اینتساگرام در ایران نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی بیشتر مورد توجه کاربران قرار میگیرند.

 

ابزار های چک کردن سوشال سیگنال ها

اگر شما اقدام به خرید سوشیال سیگنال کرده یا به صورت کلاه سفید اقدام به ساخت سیگنال های شبکه های اجتماعی کرده اید و حال قصد دارید به بررسی ایندکس و تعداد انها بپردازید میتوانید از ابزار های shareyt  , blackhatlinks.com برای این کار استفاده کنید.

نکته ای که در هنگام بررسی سوشیال سیگنال ها باید بدانید این است که این ابزار ها گزارش ها را به صورت لحظه ای در اختیار شما قرار نمیدهند و گاها تا چند ماه (با توجه به اعتبار سایت شما) زمان برای شناسایی سوشیال سیگنال ها لازم است.

برای به دست آوردن تعداد سیگنال های شبکه اجتماعی سایت خود کافی است در ابزار معرفی شده لینک خد را در کادر زیر وارد کنید. عددی که این ابزار به شما نمایش خواهد داد، تعداد اشتراک گذاری ها و به اصطلاح سیگنال های شما در شبکه های اجتماعی هستند :

پیامی ارسال کنید

مشاوره رایگان