سوالات متداول

لینکیار سیستم یکپارچه خرید و فروش بک لینک

سوالات متداول کاربران لینک‌یار

شما میتوانید از این بخش به سوالات کابردی و متداولی که تا کونون پشتیبانان لینکیار به آن پاسخ داده اند را مشاهده کنید. در صورت نبود سوال شما در این صفحه میتوانید با پشتیبانان ما تماس بگیرید.

جهت ثبت سایت برای کسب درآمد - در پنل نمایش دهندگان کسب درآمد از سایت به دو صورت انجام می شود : 1- فروش بک لینک : در این روش شما در ابتدا با ثبت نام در پنل لینکیار از منوی سمت راست میتوانید سایت خود را ثبت کرده و موضوع و دسته بندی و قیمت پیشنهادی به ازای تعرفه های مختلف را وارد کنید. سپس برای هر سایت شما یک اسکریپت منحصر به فرد تولید شده که با قرار دادن اسکریپت در سایت خود، تمامی فروش ها به صورت اتوامتیک انجام خواهد شد و درامد حاصل از آن به حساب شما واریز خواهد شد. 2- فروش رپورتاژ : در این حالت احتیاج به قرار دادن اسکریپت نبوده و با ثبت سایت و قیمت درج رپورتاژ سایت خود ثبت نام را انجام خواهید داد. و با هر ثبت سفارش برای شما یک پیامک جهت اطلاع شما از رپورتاژ ثبت شده برای شما ارسال خواهد شد.
برای خرید بک لینک از سیستم لینکیار، کافی است با ثبت نام در این سایت و انتخاب منوی خرید بک لینک از پنل خریداران سایت، لیست وب سایت ها را مشاهده کرده و با انجام فیلتر های مورد نیاز خود ( فیلتر بر اساس : اعتبار دامنه و صفحه، قیمت، رتبه الکسا، تعداد فروش تا کنون، تعداد ایندکس های سایت در گوگل و...) سایت های خود را انتخاب کرده و به ازای هر سایت انکر تسکت ( متن لینک) خود را وارد نموده و زمان انتشار هر یک را تنظیم کنید، تا لینک های شما در زمان تعیین شده به صورت اتوماتیک منتشر شوند. همچنین شما میتوانید در صورت احتیاج به مذاکره یک قیمت پیشنهادی برای هر سایت ارسال کنید، تا در صورت تایید مدیر آن سایت، لینک شما با قیمت مورد نظر و توافق شما درج شود.
تمامی هزینه های پرداختی توسط خریداران، تا زمان پایان دوره تعرفه خرید بک لینک توسط سیستم مسدود میشود و در پایان دوره در صورت نبود مشکل به حساب نمایش دهندگان واریز میشود.
تمامی لینک های سیستم لینکیار توسط اسکریپت و به صورت اتوماتیک در سایت درج شده و با رعایت اصول و استاندارد های سئو بوده و تمامی لینک ها به صورت فالو میباشند. همچنین تمامی لینک هی رپورتاژ ها به صورت لینک فالو میباشند(مگر در مواردی که خریدار سفارش لینک نوفالو بدهد).
نمایش دهندگان میتوانند در هر بازه زمانی درخواست تسویه حساب کرده و پرداختی ها در شنبه و چهارشنبه هر هفته انجام خواهد شد.
شما میتوانید به دو صورت سیستم آنلاین و همچنین سیستم تیکت تعبیه شده در پنل با پشتیبانان لینکیار در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان