دانش نامه لینک‌یار

blog image محمد ستاری 4 112

لینک سازی طبیعی

لینک سازی طبیعی به چه صورت است؟ ایا لینک سازی طبیعی فرآیندی زمان گیر است؟ میزان تاثیر لینک های طبیعی بر سئوی نسبت به لینک بیلدینگ دستی و مصنوعی بیشتر است؟ این ها سوالاتی است که در ای مقاله به آنها پاسخ خواهیم داد.

در آموزشی
blog image محمد ستاری 3 120

افزایش نرخ کلیک

در این مقاله از لینکیار به طور مفصل از نرخ کلیک و راه های افزایش نرخ کلیک، الگوریتم های وابسته به آن، تاثیر نرخ کلیک بر سئوی سایت و... صحبت خواهیم کرد.

در آموزشی
blog image محمد ستاری 4 129

5 اشتباه رایج در خرید رپورتاژ آگهی

ریپورتاژ یا رپورتاژ بر گرفته از واژه لاتین Advertisement Reporting یکی از روش های تاثیر گذار در برند سازی کسب و کار های اینترنتی بوده و یک تبلیغاتی است که کسب و کار شما را در روزنامه ها مجلات و سایت های خبری پربازدید به کاربران خود معرفی می کند.

اگر شما بدون مطالعه و تحقیق اقدام به خرید ریپورتاژ آگهی کنید مطمعنا دچار اشتباهاتی خواهید شد که تمام هزینه و وقت شما را از بین خواهد برد.
حال ما در این مقاله درباره 5 اشتباه رایج خرید ریپورتاژ بحث می کنیم تا شما کاربر عزیز از این اشباهات در امان باشید.

در آموزشی
blog image محمد ستاری 2 151

5 اشتباه رایج در خرید بک لینک

بک لینک را دقیقا می شود مثل یک شمشیر دو لبه تفسیر کرد همانطور که بهترین روش برای رتبه گیری می باشد و اگر اصول و قواعد آن را رعایت نکنیم بشدت با ما برخورد کرده و نسبت به سایت ما بد بین می شود.

ما در این مقاله شما را با 5 اشتباه رایج در خرید بک لینک آشنا کرده و به شما آموزش خواهیم داد که چگونه در فرآیند لینک سازی در دام الگوریتم های گوگل نیوفتید.

در آموزشی
blog image محمد ستاری 2 119

بهترین راه های خرید بک لینک

آیا خرید بک لینک مفید است؟آیا با خرید بک لینک پنالتی می شویم؟از کجا بک لینک بخریم؟ بهترین راه خرید بک لینک چیست؟ چه نوع بک لینکی را بخریم؟هزینه بک لینک چقدر است؟بک لینک ارزان قیمت خوب است؟ چه زمانی برای سایتمان بک لینک بخریم؟ و سوالات بسیاری که در ذهن شما آمده است.

در آموزشی
blog image محمد ستاری 2 148

مزرعه لینک چیست؟

در این مقاله به تعریف مزرعه لینک ها میپردازیم و تمامی مزایا و معایب استفاده از لینک این سایت ها و روش های جلو گیری از تبدیل شدن سایت به لینک فارم یا همان مزرعه لینک را توضیح خواهیم داد

در آموزشی