مزیت های خرید رپورتاژ خبری از لینکیار

  • خرید مستقیم و بدون واسطه از رسانه های معتبر داخلی و خارجی
  • عدم پرداخت هیچ گونه پورسانت و هزینه اضافی برای خریداران رپورتاژ اگهی
  • ارائه رایگان سرویس های تحلیلی و مقایسه های وب سایت ها قبل از خرید
  • جامع ترین پلتفرم خرید رپورتاژ با همکاری بیش از 1000 رسانه داخلی و 500 رسانه خارجی
  • گزارش وضعیت و بازخورد رپورتاژ ها
  • مشاوره رایگان قبل از خرید رپورتاژ
مشاوره رایگان

رپورتاژ شما در رسانه‌های برتر

1413
سایت ثبت شده
1902
مشتری
3246
رپورتاژهای منتشر شده
جمع فاکتور : 0

نظرات مشتریان لینکیار

رفع نیاز های شما اصلی ترین هدف ما در لینکیار است.

سوالات متداول لینک‌یار

سوالات متدوال خرید رپورتاژ آگهی

برای شروع فرآیند خرید رپورتاژ آگهی می‌توانید با ثبت نام رایگان در پنل کاربری لینک‌یار و تکمیل اطلاعات، به لیست وب سایت ها و رسانه ها بدون محدودیت دسترسی داشته باشید.
لینک‌یار با همکاری با بیش از 1500 رسانه داخلی و خارجی معتبر به عنوان یکی از بزرگترین پلتفرم‌های تبلیغاتی و واسط خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران است که با در اختیار گذاشتن ابزارهای رایگان بررسی وب سایت‌ها (اعتبار سایت‌ها، رتبه الکسا و تعداد ایندکس‌های رسانه‌ها در گوگل و...) و همچنین ابزارهای رایگان پایش بک لینک و رپورتاژ در کنار گارانتی بک لینک‌ها و رپورتاژ ها سعی در سرعت بخشیدن فرآیند خرید بک لینک و رپورتاژ اگهی برای وب مستران کرده است.
رپورتاژ های دانشگاهی edu به دلیل اعتبار بالای دامنه های دانشگاهی از دید موتور های جست و جو، تاثیر به سزایی را در رشد و بهبود سئو و جایگاه کلمات کلیدی دارند. اما زمان ایندکس این نوع رپورتاژ ها، کمی طولانی بوده (بین یک تا دو هفته) که این مسئله را میتوان با خرید چند بک لینک به سادگی حل کرد)
تمامی صاحبان وب سایت‌ها و رسانه‌های داخلی و خارجی می‌توانند با ثبت نام در پلتفرم لینکیار و معرفی جایگاه‌های تبلیغاتی و یا ثبت سایت برای فروش رپورتاژ و بک لینک، از این طریق اقدام به کسب درآمد کنند.
رپورتاژ آگهی و بک لینک‌ها یکی از المان‌ها و فاکتور‌های اصلی سئو برای ارتقا رتبه سایت هستند، بک لینک‌های به کار رفته شده در متن رپورتاژ اگهی به دلیل طبیعی بودن و قرابت معنایی هر دو صفحه این سیگنال را برای گوگل و دیگر موتور های جست و جو ارسال میکند که سایت مقصد از اهمیت بالایی برخورد بوده و در نتیجه باعث رشد رتبه سایت خواهد شد.
لینک‌یار در همکاری با بیش از 1000 رسانه داخلی، سایت‌هایی با محدوده قیمت حداقل 50 هزار تومان تا رسانه‌های بزرگ تر با قیمت بالاتر را دارد. نکته‌ای که در لینک‌یار برای کاربران و خریداران حائز اهمیت است این است که رسانه‌ها به طور مستقیم (به جز رسانه های دانشگاهی edu) در این پلتفرم ثبت نام کرده و در پائین ترین قیمت رسانه‌ها ثبت شده‌اند و خریداران برای استفاده از پلتفرم و خرید بک لینک و رپورتاژ هیچ گونه پورسانتی پرداخت نخواهند کرد.

مشاوره رایگان