دانش نامه لینک‌یار
5 اشتباه رایج در خرید رپورتاژ آگهی

5 اشتباه رایج در خرید رپورتاژ آگهی

رپرتاژ یا رپورتاژ بر گرفته از واژه لاتین Advertisement Reporting یکی از روش های تاثیر گذار در برند سازی کسب و کار های اینترنتی بوده و یک روش تبلیغاتی است که کسب و کار شما را در روزنامه ها مجلات و سایت های خبری پربازدید به کاربران خود معرفی می کند.

این روش به دلیل اینکه تاثیر بسیار خوبی بر روی مخاطبین دارد یکی از بهترین راه های تبلیغات اینترنتی شناخته شده و در مباحثی مانند برند سازی تاثیر مثبت چشم گیری دارد. وقتی رپورتاژ آگهی تان را در سایت های خبری پر بازدید و با رنکینک بالا قرار می دهید مخاطبین با کلمات کلیدی(انکرتکست ها) که مد نظر شما بوده به سایت شما وارد می شوند و این خود باعث می شود اعتبار سایتی که در آن رپورتاژ قرار داده اید به شما نیز منتقل شود و این باعث افزایش سئوی سایت شما می شود.

 

 

 

اگر شما بدون مطالعه و تحقیق اقدام به خرید رپورتاژ آگهی کنید مطمعنا دچار اشتباهاتی خواهید شد که تمام هزینه و وقت شما را از بین خواهد برد.

حال ما در این مقاله درباره 5 اشتباه رایج خرید رپورتاژ بحث می کنیم تا شما کاربر عزیز از این اشباهات در امان باشید.

 

 

5 اشتباه رایج در خرید رپورتاژ

اشباهات متعددی در خرید و حتی منتشر کردن رپورتاژ وجود دارد که در این مقاله 5 اشتباه رایج در خرید رپورتاژ را بازگو می کنیم.

 

1-بهترین زمان برای خرید رپورتاژ

زمان خرید رپورتاژ آگهی

این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که در مبحث سئو هیچوقت نباید شتاب زده و هیجانی عمل نمود چرا که شاهد و ناظر اعمال و رفتار سایتمان موتور های جستجو و در راس آن ها گوگل می باشد که روز به روز باهوش تر می شود.

هدف اصلی از قرار دادن رپورتاژ گرفتن بک لینک به گونه ای است که بصورت طبیعی باشد که گوگل به لینک سازی و خرید آن پی نبرد.

خرید رپورتاژ به نوعی یک دوپینگ محسوب می شود. به این مثال توجه کنید : اگر من یک ورزشکار آماتور باشم و دوپینگ کنم با وجود دوپینگ باز هم شانس کسب مقام نخواهم داشت ولی اگر یک ورزشکار حرفه ای که رقابیت تنگاتنگی با رقیبان خود دارد دوپینگ کند شانس مقام آوری وجود دارد.

اگر سایت شما در صفحات پایین گوگل قرار دارد و رتبه خوبی ندارید خرید رپورتاژ برای شما توصیه نمی شود.

شاید شما در ابتدا با خرید رپورتاژ در روز های اول رشد خوبی داشته باشید و کاربران زیادی از سایت شما دیدن کنند ولی این خوشی دوامی ندارد و موتور های جستجو با فهمیدن این قضیه و غیر طبیعی بودن آن شما را نقره داغ کرده و از جایگاه قبلی تان نیز پایین تر برده و سایت شما را پنالتی می کند

پس زمان مناسب خرید رپورتاژ آگهی خود را ابتدا مشخص کنید و سپس اقدام به خرید رپورتاژ آگهی بپردازید.

 

 

2- از سایت های هم موضوع و همکار رپورتاژ بخرید

نکات خرید رپورتاژ آگهی

یکی از اشتباهات رایج در خرید رپورتاژ توجه نکردن به موضعیت سایت است. این که شما از یک سایت مرتبط با سایت خود خرید کنید یک اصل مهم است چرا که اگر شما از سایتی که مربوط به حوزه کاری شما نباشد رپورتاژ خریداری کنید کاربران آن سایت به رپورتاژ شما توجه ای نکرده و اگر هم وارد سایت شما شوند کاربر وفاداری نخواهد شد. پس حتما از سایت هایی رپورتاژ خریداری کنید که مرتبط یا حداقل نزدیک به سایت شما باشد.

 

 

3-متن تکراری در رپورتاژ آگهی

اگر شما از چندین سایت مختلف رپورتاژ آگهی خریداری کرده اید باید برای هر یک، یک متن یونیک سئو شده تهیه کنید چرا که اولا متن رپورتاژ در جذب کاربر بسیار مهم است دوما اگر همه متن رپورتاژ هایتان یکی باشد از نظر گوگل تکراری بوده و سودی نخواهد داشت و در اصل یکی از رپورتاژ ها کار می کند.

پس سعی کنید بر هر رپورتاژ، متنی واحد و سئو شده تهیه کنید.

 

 

4- دامین اتوریتی و spam score سایت آگهی دهنده را بررسی کنید

بسیار مهم است که از سایتی رپورتاژ آگهی خریداری کنید که عمر و اعتبار دامنه بالایی داشته باشد. البته ممکن است سایت هایی وجود داشته باشد که دامین اتوریتی بالایی داشته باشد ولی به دلیل اینکه لینک های بسیاری داده باشد اسپم اسکور بالایی دارند که توصیه می شود از سایت هایی که اسپم اسکور آن ها بالای 3 (30%) باشد رپورتاژ خریداری نکنید. سایت هایی با دامین اتوریتی بالای 30 مناسب و 40 ایده آل و بالای 50 عالی می باشد.

 

 

5- پکیج رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی خود را بصورت پیکیج تهیه نکید چرا که با این کار شما چندین رپورتاژ را که ممکن است اغلب ویژگی های بالا را داشته باشند برای سایتتان فعال کنید و در زمان کوتاهی تعداد زیادی به سایت شما لینک داده شود. همیشه در کارتان حوصله بخرج دهید!

 

 

برای خرید رپورتاژ آگهی به صورت مستقیم و بدون واسطه از با کیفیت ترین سایت های لینکیار  ثبت نام کنید!

نظرات

پیامی ارسال کنید

مشاوره رایگان